Informácie k tehotenskému foteniu


Tehotenstvo je jedným z najkrajších období vo Vašom živote. Tehotenské fotenie prebieha od 28. týždňa až do pôrodu v každom ročnom období. Fotí sa v exteriéri s využitím nádhernej farebnosti a rozmanitosti prírody, poprípade v interiéri s využitím priestoru v ateliéri. Svoj termín fotenia je potrebné si rezervovať včas, minimálne jeden mesiac pred plánovaným termínom pôrodu, aby som vám mohla ponúknuť viac než jeden termín.

Galéria

Ako dlho trvá tehotenské fotenie?

Samotné fotenie trvá cca 1 až 1,5 hodiny.

Čo na seba?

Ideálne su dlhé padavé šaty stiahnuté pod prsiami, obtiahnuté tričko, tielko, padavá sukňa. Pre partnera postačia plátené nohavice alebo rifle a k tomu tričko. Uprednostnite oblečenie v jednotných farbách bez nápisov a reklám. Ideálne sú jemnejšie odtiene, naturálne (biela, hnedá, sivá, tehlová, zelená) alebo pastelové, aby ste na fotografiách vynikli Vy a nie Váš odev. Pokial túžite po rozmanitejších fotografiách, odporúčam pripraviť si minimálne dve sady oblečenia. A ak si neviete rady s oblečením, poprípade nemáte žiadne vhodné oblčenie, zapožičiam Vám svoje šaty.

Vizáž

Vizáž pri fotení je velmi dôležitá. Nezabúdajte na to, pretože sa to odrazí i na vašich fotografiách. Ak si želáte nalíčiť sa sama, nezabúdajte na make-up, líčka, špirálu a lesk na pery, poprípade sa dajte nalíčit profesionálnou vizážistkou a zastavte sa pred fotením v obľúbenom kaderníctve.

Čo so sebou:

  • Viac druhov oblečenia (rifle, riflovú bundu, koženú budnu, kardigan, tielko - bez popisu a potlače)
  • Rôzne doplnky (šály, šatky, čelenky, dlhé korále, prívesky...)
  • Fotku ultrazvuku
  • Pokial v dobe fotenia máte nejakú drobnosť pre miminko (plyšáka, topánočky, oblečenie) môžete vziať tieto veci so sebou
  • Vodu na pitie
  • Dobrú náladu

Aká je cena za tehotenské fotenie?

Kompletný cenník tehotenského fotenia nájdete v sekcii CENNÍK TU.