Informácie k rodinnému a portrétnemu foteniu


Rodinná fotografia je pre mňa najcennejšia. Deti odrastajú, rodičia sa menia a ostávajú len spomienky. Najradšej fotografujem rodiny vonku v prírode alebo v domácom prostredí, kde sú deti uvoľnené a vznikajú krásne fotografie.

Galéria

Ako dlho trvá fotenie?

Samotné fotenie trvá cca 1 až 1,5 hodiny.

Čo si obliecť?

Odporúčam farebne sa zladiť. Voliť skôr jemné, naturálne tóny farieb (max.2-3 farby). Vyhnúť sa akýmkoľvek reklamám a nápisom na tričku. Môžete voliť kombinácie – rifle, tielko, tričko, sukňa, šaty. Je dôležité, aby ste sa pri fotení cítili príjemne a uvoľnene. Pokiaľ by ste v šatníku nenašli vhodné oblečenie pre vaše deti, alebo by pri výbere oblečenia mali problém dámy, zapožičiam vám svoje oblečenie, ktoré doladíme tak, aby to na fotke vyzeralo jednotne.

 

Vizáž

Vizáž pri fotení je veľmi dôležitá. Nezabúdajte na to, pretože sa to odrazí i na vašich fotografiách. Ak si želáte nalíčiť sa sama, nezabúdajte na make-up, líčka, špirálu a lesk na pery, poprípade sa dajte nalíčit profesionálnou vizážistkou a zastavte sa pred fotením v obľúbenom kaderníctve.

Kde prebieha samotné fotenie?

Fotí sa v exteriéri s využitím nádhernej farebnosti a rozmanitosti prírody, poprípade v interiéri u Vás doma alebo s využitím priestoru v ateliéri.

Aká je cena za rodinné, portrétne a boudoir fotenie?

Kompletný cenník Rodinného a portrétneho fotenia nájdete v sekcii CENNÍK TU.