Informácie rodinné, portrétne a boudoir fotenie


Rodinná fotografia je pre mňa najcennejšia. Deti odrastajú, rodičia sa menia a ostávajú len spomienky. Najradšej fotografujem rodiny vonku v prírode alebo v domácom prostredí, kde sú deti uvoľnené a vznikajú krásne fotografie. Boudoir fotenie realizujem u klienta doma alebo v hotelovej izbe, ktorú si klient hradí samostatne. Pre odvážnejšie dámy je možné fotiť i v exteriéri.

Galéria

Ako dlho trvá rodinné, portrétne a boudoir fotenie?

Samotné fotenie trvá cca 1 až 1,5 hodiny.

Čo si obliecť?

Odporúčam farebne sa zladiť. Voliť skôr jemné, naturálne tóny farieb (max.2-3 farby). Vyhnúť sa akýmkoľvek reklamám a nápisom na tričku. Môžete voliť kombinácie – rifle, tielko, tričko, sukňa, šaty. Je dôležité, aby ste sa pri fotení cítili príjemne a uvoľnene. Pokiaľ by ste v šatníku nenašli vhodné oblečenie pre vaše deti, alebo by pri výbere oblečenia mali problém dámy, zapožičiam vám svoje oblečenie, ktoré doladíme tak, aby to na fotke vyzeralo jednotne.

V prípade boudoir fotenia voliť skôr materiál ako je krajka. Vyberať výraznejšie farby. V tomto prípade je ideálna čierna, tmavo bordová alebo biela. Telové a pastelové farby sú nevhodné. Použiť sa dajú i voľnejšie svetre, kardigany.

Vizáž

Vizáž pri fotení je veľmi dôležitá. Nezabúdajte na to, pretože sa to odrazí i na vašich fotografiách. Ak si želáte nalíčiť sa sama, nezabúdajte na make-up, líčka, špirálu a lesk na pery, poprípade sa dajte nalíčit profesionálnou vizážistkou a zastavte sa pred fotením v obľúbenom kaderníctve.

Kde prebieha samotné fotenie?

Fotí sa v exteriéri s využitím nádhernej farebnosti a rozmanitosti prírody, poprípade v interiéri u Vás doma alebo s využitím priestoru v ateliéri.

Aká je cena za rodinné, portrétne a boudoir fotenie?

Kompletný cenník Rodinného, portrétneho a boudoir fotenia nájdete v sekcii CENNÍK TU.